Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Zpěvačka Avril Lavine kritizuje Marka Zuckerberga za zesměšňování kapely Nickelback

Zpěvačka Avril Lavine kritizuje Marka Zuckerberga za zesměšňování kapely Nickelback

c0u5q-sxaaajifo

Zpěvačka a bývalá manželka frontmana kapely Nickelback je přesvědčena o tom, že video, které Facebook šíří zesměšňuje kapelu Nickelback, tím že tvrdí že kapela nemá žádný dobrý song.

Avril Lavigne, bývalá manželka zpěváka Nickelback, Chada Kroegera, tvrdí, že ředitel sociální sítě tímto jednáním podporuje šikanu. Učinila tak po shlédnutí propagačního videa na aplikaci osobního asistenta s názvem Jarvis. Ve videu Zuckerberg žádá asistenta aby mu zahrál nějaký song od Nickelback. Asistent mu odpoví, že to nemůže udělat, protože Nickelback žádný dobrý song nemá.

Lavigne, která byla dva roky manželkou Kroegera tvrdí, že Zuckerberg využil sílu sociálního média nezodpovědně.

Na svém profilu na Twitteru zveřejnila zprávu určenou Zuckerbergovi.

c0uc4ntweaadzvh

 Zuckerberg tak vlastně pokračuje v narážkách které se poslední dobou hromadí právě na adresu kapely. Nedávno policisté z kanadského města Kensington na Ostrově prince Edwarda ukázali, že mají smysl pro humor. Vyhrožovali totiž, že pokud někoho chytí opilého za volantem, čeká ho kromě běžných trestů ještě nucený poslech kanadské hudební kapely Nickelback.

Je pravda, že kapela v posledních letech mírně ztratila svou svěžest a určitý ,,drive”, ale určitě si zaslouží větší respekt.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5941

Příspěvek od dne 23 Pro 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz