Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Zpěvačka Adele s novým hitem opět trhá rekordy

Zpěvačka Adele s novým hitem opět trhá rekordy

adele-hellojpg

Dlouho očekávaný nový singl od britské zpěvačky Adele ,,Hello” je první video od roku 2011 dosáhl na youtube.com 27.7 milionů shlédnutí za prvních 24 hodin. Tím odsunula singl ,,Bad Blood” od Taylor Swift, s 20.1 miliony shlédnutí za prvních 24 hodin, z výsluní.

Tohle je výborné znamení pro připravované album zpěvačky Adele které vyjde 25. listopadu. Obrovský zájem fanoušků tak předznamenává, že nové album opět ,,na dračku.” Adele je jedna z mála interpretek, která je v hudebním světě tzv. sázka na jistotu.

Rostoucí počet shlédnutí videa k novému singlu se od pátečního debutu nezpomalil. Momentálně již překročil hranici 146 milionů shlédnutí.

6-minutové video se stejně jako ty předchozí dotýkají vztahů a zlomeného srdce. Klip má bezpochyby skvělou atmosféru a napětí čímž máte, v kombinaci se silným hlasem samotné Adele, téměř zaručenou ,,husí kůži”.

adele-hello-video-2015

Posledního alba s názvem ,,21″ se jen v USA prodalo 11,2 milionů. Šlo tak o desáté nejprodávanější album. Pro Adele ale i Taylor Swift je tento rok jistě ve znamení obrovského úspěchu a stěžejních singlů ve své kariéře. Takový úspěch před nimi zaznamenala i zpěvačka Nicki Manaj se singlem ,,Anaconda” (srpn 2014), který dosáhl 19.6 milionů shlédnutí za 24 hodin, a také singl “Wrecking Ball” od Miley Cyrus (září 2013) s 19.3 miliony shlédnutí.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5295

Příspěvek od dne 30 Říj 2015. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz