Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Živoucí barbie usiluje o titul ,,největší prsa v zemi”

Živoucí barbie usiluje o titul ,,největší prsa v zemi”

Němka Paris Herms již jako dítě obdivovala krásu a křehkost panenek Barbie tak moc, že se rozhodla nechat se na jednu předělat. Tahle bizarní ,,kráska” se zkrátka nezastaví před ničím.

berliner-barbie-1

Zkrátka je to jedna z těch šílených žen, které zasvětily svůj život tomu stát se dokonalým klonem panenky Barbie. 26-letá berlíňanka začala s kosmetickými zákroky v 17 letech a od té doby bych podstoupila celou řadu. Za své zvelebení již údajně utratila kolem 39 000 dolarů. Jedny z posledních zákroků byly splastika nosu a zvětšení prsou, mimo jiné se již chlubí také přifouklými rty, a botox je jistě i na jiných částech obličeje. Její cíl je však být majitelkou největšího poprsí v Německu.

Sama přiznává, že s plastikami zdaleka není u konce, plánuje opětovné zvětšení poprsí, zvednout zadek a aby toho nebylo málo, plánuje také odstranění dvou žeber k dosažení štíhlejšího pasu.

Na svém instagramu má přes sto tisíc sledujících. Není divu, vždyť je taky pravidelně provokuje ,,rajcovními” fotkami. Tak jak se vám líbí. Je tohle ideál ženské krásy, kterým se chtěla stát?

Paris-Herms

Paris-Herms-Facebook-4-525x700

nintchdbpict000349490412

 

90j7cs3e9_m70q1lfjp_file

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=6199

Příspěvek od dne 2 Zář 2017. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz