Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti » Ženské neoholené podpaží zažívá obrovský comeback

Ženské neoholené podpaží zažívá obrovský comeback

chinese-woman-shows-hairy-pits

Zarostlé podpaží bylo vždy tipické hlavně pro punk rockerky a feministky. Ale nikdo se nevyslovil proti oholeným podpažím tak hlasitě jako dívky z Číny. 26. května 2015 byla zahájena soutěž Armpit Hair Competition na čínské sociální síti Weibo, a soutěž trvající měsíc zaznamenala nespočet návštěvníků. Mladé ženy zahlcují stránky svými fotkami. Protože 26-letá feministka Xiao Yue je přesvědčena o tom, že ženy se již nemusí holit.

Zarostlé dámské podpaží, je považováno za útok, hrubé a nepřitažlivé – prč to lidi tolik irituje ?” Dámské neoholené podpaží může být podle Xiao Yue rozkošné, zajímavé, vtipné, sexy, connotative a neustále se inovativní.
Není to zdaleka poprvé kdy čínské ženy upozorňují na svobodu holení podpaží. Mladé ženy na celém světě pokračují tam, kde feministky v roce 1970 skončily a hrdě vystavují na instagram selfies svých ,,houští” v podpaží.

Zatímco celebrity běžně považují momenty kdy například na červeném koberci odhalí byť jen kousek zarostlého podpaží za trapnou nehodu, současný trend je podle mezinárodních bloggerů a celebrit jasný: přirozeně zarostlé podpaží.

madonna

Madonna

Miley Cyrus vzbudila ohlas, když na začátku května zveřejnila fotografii s narůžovo odbarveným podpažím.

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Bez ohledu na tento trend to nevypadá, že by se v nejbližší budoucnosti ženy přestaly holit, vždyť s ním začaly teprve na začátku tohoto století. Ve skutečnosti, podle studie publikovaná v 2014 87 procent dotázaných žen odstraněna část nebo všechny jejich ochlupení.

Zdroj: dailydot.com

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5122

Příspěvek od dne 12 Čer 2015. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2019 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz