Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Vystoupí Adele na příštím Super Bowlu?

Vystoupí Adele na příštím Super Bowlu?

adele-live-2016-tour-thatgrapejuice-600x360

Po mega šou kterou předvedli Coldplay, Beyoncé a Bruno Mars v loňském ročníku Super Bowlu, by pořadatelé rádi přemluvili k účasti také největší současnou hudební hvězdu, Adele.

Podle nejmenovaného zdroje pořadatelé dělají vše pro to aby zpěvačku přesvědčili k účasti. ,,Všechny své koncerty má totálně vyprodané, každý z ní chce mít kousek.

Adele je momentálně na vyprodaném světovém turné, takže je teď hodně zaneprázdněná. Proto zpráva o tom, že by se šou zúčastnila zní dost nepravděpodobně. Navíc vzhledem k tomu, že zpěvačka bývala známá svou velkou trémou během svých vystoupení před obrovským publikem.

Pokud Adele na nabídku skutečně kývne a Super Bowlu, který se koná příští rok v únoru, se zúčastní tak to rozhodně bude stát za to.

Na druhou stranu, Adele je královna srdceryvných songů a k Super Bowlu se smutek příliš nehodí. Jedině že by snad do té doby přišla s nějakým veselejším materiálem, snad něco ve stylu “Love Song,” “Send My Love (To Your New Lover),” a “Rumor Has It”, nebo by mohla zarepova podobně jako v šou Jamese Cowrdena.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5714

Příspěvek od dne 10 Srp 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz