Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Victoria Beckham je posedlá krystaly

Victoria Beckham je posedlá krystaly

Victoria Beckham 1

Victoria Beckham si pravidelně přináší krystaly pro štěstí na své módní přehlídky.  40-letá návrhářka je velice pověrčivá a dodržuje řadu rituálů, včetně nošení růžového křemene a černého turmalínu zatímco modelky na molu předvádí její modely.

V rozhovoru pro studenty v Singapurské umělecké škole, řekla: “Kdybych vám prozradila své zákulisí rituály, mysleli byste si že jsem divná, že nosím krystaly neustále u sebe, ale funguje to.”

Victoria, která žije v Londýně se svým manželem, bývalou fotbalovou hvězdou, Davide Beckhamem a jejich dětmi Brooklynem, 15, Romeem, 12, Cruzem, 9, a dvouletou Harper, provozuje v New Yorku svou vlastní módní značku a přiznává, že přestože si užívá úspěch své značky stále se obává zlých znamení.

“V New Yorku se nám daří a máme tam velkou klientelu. Ale já jsem docela pověrčivá. A když vidím straky, salutuji. ” Podle mýtu straky přinášejí smůlu a lidé věří,  že k odvrácení smůly je musíte  pozdravit a popřát jim dobré ráno.”

Tak co už jste dneska pozdravili straky?

Krystaly má u sebe neustále také Madonna, Katy Perry a Angelina Jolie, které věří v jejich léčivé účinky, což ovšem nebylo nikdy vědecky prokázáno.

femalefirst.co.uk

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5026

Příspěvek od dne 20 Čer 2014. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz