Home » Bulvár, České a slovenské celebrity » Veronika Žilková oslavila 50. narozeniny

Veronika Žilková oslavila 50. narozeniny

Významné jubileum slavila herečka Veronika Žilková, které se narodila před 50 lety. Veronika je dcera českého hudebníka a hudebního pedagoga profesora Václava Žilky a držitelka ocenění Český lev za vedlejší roli v českém filmu Zapomenuté světlo z roku 1996. Proslavila se také dalšími svými divadelními i filmovými rolemi, mezi ty nejvýznamnější patří účinkování v titulech My všichni školou povinní, Soukromé pasti nebo nový seriál Vyprávěj.

Již od dětství byla členkou souboru Chorea Bohemica, po absolutoriu DAMU působila v různých českých divadlech. Českým televizním divákům je známa ze svého účinkování v televizních seriálech, dále také se satiricko-humoristického pořadu TV Nova Tele Tele, kde vystupovala společně s Richardem Genzerem, Michalem Suchánkem a Josefem Cardou. V roce 2008 se provdala za Martina Stropnického, herce a režiséra Vinohradského divadla.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=3669

Příspěvek od dne 20 Říj 2011. Rubriky Bulvár, České a slovenské celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2018 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz