Home » Novinky a zajímavosti » To nejlepší z přehlídkového mola za rok 2015

To nejlepší z přehlídkového mola za rok 2015

Kde jinde jste mohli v roce 2015 shlédnout Dereka Zoolandera, Julianne Moore, a Kylie Jenner než na přehlídkovém mole ?

Divocí hoši na přehlídce Ricka Owense

Kdo by potřeboval spodní prádlo, když má na sobě poslední strukturální model pánské kolekce  Ricka Ownese ? Přesto pohled na odhalené mužské přirození nechával některé návštěvníky v úžasu.Sám Owens se k tomu vyjádřil slovy, ,,Nezapomínejme na trochu té veselé zkaženosti.”

pisello-sfilata6

Yeezy dorazil na týden módy v New Yorku

Šum kolem první přehlídky značky Yeezy, Kanye Westa, s originálními botami značky Adidas může konkurovat kauze s obálkou magazínu s jeho nahou manželkou.

Tím spíše se Westovy první tenisky, Yeezy 350 Boost, staly hitem, a jeho švagrová si zde odbyla svůj debut na mole.

kanye-west-adidas

Prapodivná chůze modelky  připomínající fantoma

Přehlídka debutové konfekce Johna Galiana v Maison Margiela byla změtí protikladů: příliš dlouhé příkopy, extrémně krátké mini sukně. Ale to o čem lidé mluvili nejvíce byly modelky, které se po mole plížily shrbené jako přízraky.

margiela

5 slabik: Der-ek Zoo-lan-der

Jemné pruhy a decentní výstřihy by mohli definovat prvních  15 minut přehlídky značky Valentino podzim 2015, ale posledních 5 bezvýhradně patřily Dereku Zoolenderovi a Hanselovi. Filmové duo ovládlo runway ve spojitosti s nadcházejícím filmem Zoolander 2, a prokázali že stále vypadají skvěle.

Chanel vždy vyhráva

Přední řady na přehlídce Chanel jsou vždy plné celebrit, ale na podzim 2015 kolekce Haute Couture se hvězdy staly součástí samotné přehlídky na mole. Julianne Moore, Kristen Stewart, Lily-Rose Depp, Vanessa Paradis, Geraldine Chaplin, Rinko Kikuchi, a další hráli dobře oblečené hráče v Deco kasinu Karla Lagerfelda, zatímco se modelky procházely kolem.

maxresdefault

Jen na jednu noc ! Marc Jacobs obsadil divadlo  Ziegfeld

Jacobs přeměnil celé divadlo na přehlídkové molo včetně chodníku venku, pro svou kolekci jaro 2016 inspirovanou kultovním divadlem.

Zdroj: vogue.com

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5364

Příspěvek od dne 25 Pro 2015. Rubriky Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz