Home » Novinky a zajímavosti » The Amazing Spider-Man 2 vydělává miliony

The Amazing Spider-Man 2 vydělává miliony

The AmazingSpider-Man 2 vydělalo již více než 132milionů dolarův zámoří

spiderman 2

Tento rok se jeví jako velmi úspěšný v oblasti nových komiksových filmů. Na začátku měsíce  to byl Studios’ Captain America: The Winter Soldier od Marvel Studios‘, který vydělal $645 millionů a jeho výdělek stále stoupá.  To The Amazing Spider-Man 2 se na svůj úspěch teprve připravuje.

Podle Box Office Mojo film zatím vydělal $132 milionů.  Nejvíce zatím sklízí úspěch ve Spojeném království, Mexiku, pak také v Australii, Rkousku, Belgii, Bulharsku, Dánsku, Německu, Španělsku a Švédsku.

The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 má před sebou ještě dlouhou cestu k ohromnému úspěchu. Vzhledem k tomu, že rozpočet na film bylo kolem 255 miliony dolarů a kolem 180-190 miliony vynaložena na ohromnou reklamu. Takže zatím se tvůrců vrátilo jen něco kolem třiceti procent nákladů. Ale vše se zatím teprve rozjíždí.

Vzhledem k úspěchu prvního dílu, který vydělal $752 millionů, by ,,dvojka“ neměla mít žádný problém.

Andrew Garfield a Emma Stone

Příběh založený na komiksové knize s Andrew Garfieldem v hlavní roli Petera Parkera balancujícího mezi dobrodružstvím  maskovaného superhrdiny a komplikovaným vztahem s Gwen Vás jistě opět dostane.

Zdroj: cinemablend.com

Video: The Amazing Spider-man 2 (2014) CZ HD trailer

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=4870

Příspěvek od dne 28 Dub 2014. Rubriky Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz