Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Taylor Swift a popularita na sociálních sítích

Taylor Swift a popularita na sociálních sítích

Taylor Swift

Kdyby internet byl střední škola, Taylor Swift by byla jistě nejpopulárnější holka ve třídě. Kromě toho, že ji na Twitteru sleduje 65 milionů lidí, na Instagramu je to dalších necelých 52 milionů fanoušků, kdo neustále komentuje a ,,llikuje” fotografie z koncertů, nebo s přáteli.

Její obrovská popularita na internetu, zejména na instagramu, ji zařadila na žebříček nejvýdělečnějších celebrit na světě s odhadovaným výdělkem 80 milionů dolarů za rok 2015. Jediná žena, která se vyšplhala výše minulý rok je její kolegyně a kamarádka Katy Perry, která je na Twitteru nejsledovanější osobou. Její výdělky se blíží částce 135 milionů dolarů za letošní rok.

Pro ženy jako je Taylor Swift tlak být oblíbená znamená zalíbit se co největšímu okruhu fanoušků. Takže být trochu country a trochu rock ‘n rollová diva je nutností. Ale jak uspokojit všechna ta dravá sociální média když je jich už tolik.

V rozhovoru pro časopis GQ se zpěvačka vrátila ke svému předchozímu komentáři o svém velkém hitu “Bad Blood”, který se dotýkal jejího rozbitého přátelství s již zmíněnou Katy Perry. Swift trvá na tom, že původní rozhovor pro Rolling Stone byl nesprávně vyložen. Zpěvačka uvedla na pravou míru, že song nemá s jejím vztahem ke Katty Perry absolutně nic společného.

Vše začalo v roce 2014, kdy zpěvačka poskytla rozhovor pro Rolling Stone o jejím novém albu 1989. Taylor se zmínila o nejmenované umělkyni, která pro ni byla inspirací pro “Bad Blood”.

,,Po celá léta jsem si nebyla jistá jestli jsme přítelkyně nebo ne. Udělala něco hrozného. Jsme teď úhlavní nepřátelé. A nejednalo se ani o muže ale o práci. Snažila se sabotovat celé mé turné. Pokusila se najmout si řadu lidí kteří pracovali pro mě.

Taylor Swift a Katty Perry

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5225

Příspěvek od dne 22 Říj 2015. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz