Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Poslední vystoupení One Direction před plánovanou pauzou

Poslední vystoupení One Direction před plánovanou pauzou

one direction 1

Není to tak dávno co chlapci oznámili, že se prý chtějí věnovat sólové kariéře. Kluci však své fanoušky ujišťují, že nejde o konec kapely ale o pauzu s očekávaným návratem.

Sobotní večer tak pro členy kapely nebyl obyčejný koncert, ale významný milník v jejich společné kariéře v podobě posledního vystoupení.

one direction 2

Po více než 80 vystoupeních ve 20 zemích, potěšily Liam Payne, Louis Tomlinson, Harry Styles a Niall Horan své fanoušky na závěrečné párty kde zpívali téměř dvě hodiny. Kluci tak zavzpomínali na své zážitky a skutečnosti jako kapela.

“Pořád nemůžu uvěřit. Vzpomínám si, před pěti lety, kdy to všechno začalo,” sdílel Niall s davem. “Náš první koncert byl v malém nočním klubu ve Skotsku.”

One-Direction

Kluci nechtějí aby se šířili online mylné informace, že je to konec a že se nevrátí. Každopádně, One Direction je typickou kapelou, která byla uměle vytvořena, nápadem producenta, a nikdo zřejmě neočekával, že tento nápad tak skvěle zafunguje a z One Direction se stane jedna z nejlépe vydělávajících chlapeckých kapel současnosti. Takže jestli se jim podaří se dát zase dohromady, nebo rozjedou úspěšnou sólovou dráhu ukáže čas.

Tahle sestava se možná na dlouho stane minulostí.

Tahle sestava se možná na dlouho stane minulostí.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5319

Příspěvek od dne 2 Lis 2015. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2019 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz