Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity » Oskaři 2016 – The Revanant v čele nominace

Oskaři 2016 – The Revanant v čele nominace

oscars-2015

The Revenant (Zmrtvýchvstání) je, s 12 nominacemi, jednoznačně největší favorit na letošního Oscara společně s filmem Mad Max: Fury Road (Šílený Max: Zběsilá cesta) s 10 nominacemi.

Oba filmy mají nominaci v kategorii nejlepší obraz, společně s filmy The Big Short, Bridge of Spies, Brooklyn, The Martian, Room a Spotlight.

Eddie Redmayne, který má nominaci v kategorii ,,Nejlepší herec” doufá že porazí Leonarda Dicapria a zopakuje úspěch z roku 2015.

Charlotte Rampling je nominována v kategorii ,,Nejlepší herečka”, zatímco Kate Winslet v kategorii ,,Nejlepší herečka ve vedlejší roli”

Eddie Redmayne, letos nominovaný za roli transexuální malířky Lili Elbe ve snímku Dánská dívka, vyhrál loni za roli Stephena Hawkinga in Teorie Všeho.

Dicaprio, hvěrda eposu Zmrtvýchvstání, byl nominován hned čtyřikrát. Zda některou z nominací promění v Oscara se ukáže až na slavnostním večeru.

V kategorii Nejlepší herec jsou ještě taková jména jako Michael Fassbender za roli Steva Jobse, Matt Damon za roli ve filmu Marťan a Bryan Cranston za roli ve filmu Trumbo, kde ztvárnil skutečný život scénáristy Daltona Trunba.

Britská herečka Rampling, která obdrží cenu za 45 let herecké kariéry, je nominovaná v kategorii ženský herecký výkon společně s Cate Blanchett za roli ve filmu Carol, Brie Larson za roli ve filmu Pokoj, Jenifer Lawrence za za roli ve filmu Radost a Saoirse Ronan za roli ve filmu Brooklyn.

Předávání cen (s číslem 88) proběhne 28 Února.

Kompletní nominaci si můžete prohlédnout zde.

Zdroj: bbc.com

an-oscar-to-leonardo-dicaprio-fo

Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5392

Příspěvek od dne 14 Led 2016. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz