Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Nové album dosud nevydaných hitů Davida Bowieho

Nové album dosud nevydaných hitů Davida Bowieho

DEATH Bowie_13

Producenti chystají do prodeje dosud nevydané album zesnulého zpěváka Davida Bowieho ze 70. let s názvem The Gouster. Album z umělcova období experimentů se soulem a funkem The Gouster nikdy nevyšlo jako celek.

Album sestávající ze sedmi písní bude součástí kolekce nahrávek z let 1974 až 1976, oznámil Bowieho dlouholetý producent Tony Visconti. Kolekce s názvem Who Can I Be Now? by měla vyjít v nejbližší době, ale přesné datum zatím není známé. Bude tak následovat loni vydanou kolekci Five Years s nahrávkami z let 1969 až 1973.

Bowie se narodil jako David Jones v Brixtonu v jižním Londýně a proslavil se v roce 1969 albem Space Oddity. Skutečnou slávu mu ale přineslo až v roce 1972 album The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars. Mezi jeho hity patří třeba Let’s Dance, Space Oddity, Heroes, Under Pressure, Rebel, Rebel, Life on Mars and Suffragette City.

V následujících letech experimentoval s hudebními styly.Naživo vystoupil naposledy v roce 2006 na charitativním koncertě v New Yorku.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5580

Příspěvek od dne 24 Čvc 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz