Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Nejvíc sexy fotky Chrise Hemswortha

Nejvíc sexy fotky Chrise Hemswortha

2

Ne nadarmo tohoto hezouna zvolil Americký časopis People jako »nejvíc sexy muže planety« za rok 2014. Herec Chris Hemsworth (31) se ale necítí jako typický »hezounek«, který by se vyžíval v rolích lamačů ženských srdcí z romantických filmů. Jeho nejslavnější rolí je postava superhrdiny Thora ze stejnojmenného filmu a samozřejmě i jeho dvojky, který se objevil i v sérii Avengers.

1

Kariéru se nesnaží stavět na hezké tváři, ale spíše na své svalnaté postavě – jeho bicepsy jsou koneckonců pověstné, po obvodu mají neskutečných 40 centimetrů! Tento fešák si na nedostatek fanynek nemůže stěžovat, a není divu.

4

Přitom je Chris skromný a navíc rodinný tip, což je prostě neuvěřitelně lákavá kombinace spolu s urostlým tělem a pohlednou tváří. Za manželku má o několik let starší španělskou herečku Elsu Pataky (38), se kterou vychovává dokonce dvě děti! No není k sežrání!

Chris-Hemsworth-background-hot-pics

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5477

Příspěvek od dne 26 Kvě 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz