Home » Kultura, Novinky a zajímavosti » Nejlepší trailery ze sandiegského Comic Conu 2016

Nejlepší trailery ze sandiegského Comic Conu 2016

gal-gadot-wonder-pic-batman-pxl2

Další Comic Con je za námi. Fanoušci superhrdinů si opět přišly na své a můžou se těšit na následující celovečerní filmy. Mrkněte na to nejlepší co si návštěvníci mohli na San Diego Comic Con 2016 užít.

Zdá se že tento rok ovládl Warner Bros, s množstvím superhrdinů a jiných žánrů je rozhodně na špici.Je pochopitelné, že chtějí své fanoušky uspokojit na nabídnout jim skutečné scifi zážitky, zejména po relativně chladné reakci na dlouho očekávaný film Batman v Superman.

A proto trailer k Wonder Woman s Gal Gadot v hlavní roli jako princezna Diana, zkušená bojovnice, je takové potěšení. Akčně a zábavně ji sekunduje Lucy Davis jako Dianina přítelkyně Etta Candy.

Premiéra: 22. června 2017

První část Justice League nebo-li Liga spravedlivých se dohromady spojí hned několik superhrdinů z tvorby DC Comics, jako Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman nebo Cyborg. Režírovat bude Zack Snyder, který pro DC dělal již filmy Muž z oceli a BvS: Úsvit spravedlnosti.

Premiéra: 16. listopadu 2017

The Lego Batman Movie je zase něco ze zcela jiného soudku.Při tomhle snímku se určitě nebudete nudit. Můžete se těšit na Jokera, Robina a další skvělé postavy, které se navzájem zaručeně nebudou šetřit.

Trailer k Harry Potterovi. Fantastická zvířata a kde je najít, nás dějově zavádí do roku 1920, 70 let před dobou Potterovské série, takže ve filmu neuvidíte postavy z Harryho Pottera. Hlavní postavou je zde Mlok Scamander, jenž píše učebnici o roztodivných příšerách, která se objeví posléze v Potterovských příbězích.


Premiéra 17. listopadu 2016

Král Artuš: Legenda o meči vypadá tay velice slibně. Režisér Guy Ritchie si dal skutečně záležet. Už samotný trailer je doslova zběsilý.Mladý Arthur si žije jako malý zlodějíček v Londiniu, dokud se nevědomny nezmíní o Excalibru a vydá se na cestu k tomu stát se králem.

Pod záštitou Marvel studia vznikl nový trailer k filmu Doctor Strange s Benedictem Cumberbatchem v hlavní roli. Režisér Scott Derrickson vytváří společně s Marvel studiem filmový vesmír, který vypadá až magicky reálně. Příběh vypráví o arogantním chirurgovi, který musel ukončis svou práci kvůli nehodě. Rozhodne se vyhledat tajemnou mystičku, která by mu měla pomoci srovnat si to v hlavě. Ale trochu jinak, než čeká. Po náročném tréninku se z něho stane mocný čaroděj a odborník na mysticismus.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5663

Příspěvek od dne 29 Čvc 2016. Rubriky Kultura, Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz