Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity » Michael Jackson je zpátky. Střihne si duet s Justinem Timberlakem

Michael Jackson je zpátky. Střihne si duet s Justinem Timberlakem

V dosud nevydaném songu Love Never Felt So Good si fanoušci Michaela Jacksona mohou svůj idol opět připomenout. Song bude součástí posmrtně vydaného alba Xscape, které vyjde 28. Května.

Michael+Jackson+releases+new+album

Song Love Never Felt So Good zesnulý král popu napsal společně s Paulem Ankou a nahrál už v roce 1983 v době natáčení This Is It, ale hudební vydavatelství Epic Records ho vydává až nyní. Na této nové verzi se podílel i zpěvák Justine Timberlake, který song z 80. proměnil do moderního hávu. Na albu Xscape najdete co by duet dvě verze tohoto songu společně s dalšími dosud nevydanými Jacksonovými songy.

Producentem alba je zvukový expert Timbaland, který se pokusil nahrávky přenést do formy současné taneční hudby, ale ponechat tam Jacksonův charakteristický projev. Takže jeden z nevlivnějších hudebníků světa je zpátky a vypadá to, že se opravdu máme na co těšit.

timberlake-jackson

justin-timberlake

aktualne.cz

Video: Michael Jackson & Justin Timberlake – Love Never Felt So Good

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=4892

Příspěvek od dne 2 Kvě 2014. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz