Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Marc Anthony chce Jenifer Lopez zpátky!

Marc Anthony chce Jenifer Lopez zpátky!

Marc Anthony žadoní  aby ho Jenifer Lopez vzala zpátky! Marc údajně Jenifer neustále kontroloval a žárlil na její kariéru, ale teď ji chce zpět! Dokonce se snaží oddálit rozvod! Jenifer  nedávno prozradila že Marc k ní nebyl spravedlivý a řekla že je dost silná na to aby z této situace vyšla s chladnou hlavou.

Marc neustále Jenifer kontroloval a doslova jí byl posedlý. Také žárlil na její  úspěšnou kariéru, kterou znovu rozjela účinkováním v soutěži  American Idol.  Teď se zdá, že Marc svého jednání lituje a údajně ji chce získat zpět.  Dokonce ji obviňuje že mu zničila život a rozpad jejich vztahu svaluje na ni.

Marc se snaží se rozvod protahovat jak nejdéle je to možné, takže má více času přesvědčit  Jenifer aby se nerozvedli! Jenifer  je ale prozatím neústupná.  Ačkoli je znepokojena Marcovým chováním, je podle přátel  šťastná a obklopena láskou.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=3136

Příspěvek od dne 6 Srp 2011. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2018 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz