Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Leonardu DiCaprio a Blake Lively hrozí rozchod!

Leonardu DiCaprio a Blake Lively hrozí rozchod!

Leonardo DiCaprio (36) a Blake Lively (23)  je od května, kdy se dali dohromady, jeden z nejsledovanějších Hollywoodských párů. Vztah by ale mohl velice brzy skončit. Leo se údajně od hvězdy seriálu Gossip Girl začíná odvracet, zatímco ona se snaží ze všech sil jejich vztah udržet!

Napětí začalo stoupat začátkem července kdy Leo pozval  svou matku Imelin na svatbu svého přítele, producenta Ryana Kavanaughua a Blake nechal doma! Kromě toho se jí ani nazeptal zda chce jít a to byla chvíle kdy odhalil že se s ní do budoucna zřejmě nepočítá. Blake mu poslala zprávu emailem, kde po něm požadovala vysvětlení proč, a Leonardo jen odpověděl, že potřebuje více prostoru.

Několik týdnů  po tom kdy mluvili, že se k sobě nastěhují, byla Blake zasažena Leovým rozhodnutím udržet si od ní odstup. Chtěla zjistit co udělala špatně, ale situace se nakonec ještě zhoršila, když byl Leo spatřen v kabaretním klubu hotelu Hollywood Roosevelt v Los Angeles obklopen dívkami jak skotačící s nějakou sexy brunetou.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=2988

Příspěvek od dne 21 Čvc 2011. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2018 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz