Home » Bulvár, České a slovenské celebrity » Kristýna Leichtová končí v seriálu Cesty domů

Kristýna Leichtová končí v seriálu Cesty domů

Seriál TV Prima Cesty domů čekají velké změny, a jednou z nich je i ta, že jej opustí mladá herečka Kristýna Leichtová. Kristýna se narodila v Plzni v roce 1985. Jejím otcem je Michal Leicht, kapelník skupiny Cop. Její rodiče se rozvedli, když jí byly tři roky, celkem má pět nevlastních sourozenců. Na pražské konzervatoři se poznala se Štěpánem Benonim, který byl jejím životním partnerem s přestávkami sedm let do roku 2010.

 

 Už během studia hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře, kterou absolvovala v roce 2007, účinkovala v menších rolích na pražských scénách (Divadlo komedie, Stavovské divadlo, Divadlo na Vinohradech, Divadlo Na zábradlí, Žižkovské divadlo, Ta fantastika) a současně se představila na filmovém plátně.

V roce 2006 ztvárnila jednu z postav v komedii Účastníci zájezdu, natočené na motivy románu Michala Viewegha. Zahrála si také v jedné epizodě cyklu Soukromích pastí a v roce 2010 si zahrála ve filmu Bastardi.

 

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=3859

Příspěvek od dne 16 Lis 2011. Rubriky Bulvár, České a slovenské celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz