Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity » Justin Timberlake roztančil Prahu

Justin Timberlake roztančil Prahu

Zpěvák který je na vrcholu snad po všech stránkách předvedl skvělou show před zcela vyprodanou halou.

w0125pqnc8mjd4bz

“Princ popu” si každou pecku naplno užíval a jeho hudebníci s ním. Skoro každá věc volně přešla v jam a nebo v sólo – například skvělého kytaristy. Na pódiu bylo 15 hudebníků a vystřídalo se postupně šest tanečníků. Ale Justin zůstal jasně hlavní hvězdou večera.

Justin Timberlake je známý svým velkým hudebním citem, propracovaným tancem a skvělým zpěvem. Skvěle však ovládá také komunikaci s publikem a zejména svou práci s fanynkami. Svůj úsměv rozdává na všechny strany a svou obrovskou energi dokáže nakazit davy.

Během dvou a půl hodiny stihnul zahrát všechny stěžejní hity jako Rock Your Body, Like I Love You, My Love, Cry Me a River nebo Seňorita. Hlavní roli měly samozřejmě tracky z posledního alba The 20/20 Experience, se kterým Justin do Prahy přijel, ale zazněl i part z Jay-Zho bomby Holy Grail.

Video: Summer Love

Strhující častí večera byla chvíle kdy če část pódia se zpěvákem vyzvedla a posunula se přímo mezi fanoušky. Takže zpěvák i ostatní umělci měli fanoušky skoro na dosah.Plošina dojela až nad speciální VIP sekci, která rázem dostala smysl, když se z ní zvedlo schodiště a Justin i s doprovodem sešel na malé pódium a pak se i procházel mezi lidmi na dlouhém baru. Dle informací se v této části údajně nacházela Justinova manželka Jessica Biel.

VDR53a6a8_214653_10210400
Zazněl Elvis i Maichael Jackson
Zpěvák během večera vysmakl poklonu Elvisovi i s typickými pohyby a následně zazpíval hit Human Nature od Michaela Jacksona. Závěr patřil rychlovce Sexy Back a naprostému vrcholu večera. To, když narvaná a plně rozsvícená hala zpívala s Justinem Timberlakem refrén jeho megahitu Mirrors.

Justin Timberlake

zdroj: t-music.cz

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5014

Příspěvek od dne 4 Čer 2014. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz