Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Hit Despacito se stal nejsledovanějším videem v historii Youtube

Hit Despacito se stal nejsledovanějším videem v historii Youtube

339231

Chytlavý song Despacito, který maj na svědomí portoričan Luis Fonsi a Daddy Yankee pokořil rekord sledovanosti a stal se nejsledovanějším videem v historii portálu youtube. Píseň jen za pár měsíců překročila hranici 3 miliardy shlédnutí. Na samém vrcholu se dlouho hřála skladba Gangnam Style, kterou jen před pár měsíci vystřídala píseň ,,See You Again” od Wiz Kalify.

Despacito aktuálně přeskočil hranici 3 milionů shlédnutí a je jasné, že rekordy tak ještě nevyčerpal. Oba umělci tak mohou být maximálně spokojeni.

despacito-in-top-10-1st-latino-song-since-1996s-macarena

Remixová verze s Justinem Bieberem má také velký úspěch, ale za originální verzí přece jen zaostává. Atakovala tak hranici 460 milionů shlédnutí.

Rytmický základ písně tvoří reggae a jiné jamajské rytmy, které vznikly v Porto Ricu a staly a rozšířily se do celé Latinské Ameriky. Aktuální trend šíření španělštiny a španělské kultury do celého světa díky chytlavým latinským rytmům tak nadále pokračuje a určitě se máme ještě na co těšit.

Originální verze:

Remixová verze s Justinem Bieberem:

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=6181

Příspěvek od dne 7 Srp 2017. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz