Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » George Clooney prozradil, že plánuje kvůli stárnutí ,,pověsit hraní na hřebík”

George Clooney prozradil, že plánuje kvůli stárnutí ,,pověsit hraní na hřebík”

George Clooney prozradil, že plánuje ukončit svou hereckou kariéru, protože se cítí být pro film příliš starý.  Ale osobně se ztotožňuje s tím, že pořádný chlap s věkem jedině získává na atraktivitě. 

01/10/2013 File photo of George Clooney attending the premiere of Gravity at the AMC Lincoln Square Theaters, in New York. See PA Feature SHOWIBZ Insider. Picture credit should read: Evan Agostini/Invision/AP/PA Photos. WARNING: This picture must only be used to accompany PA Feature SHOWIBZ Insider. UK REGIONAL PAPERS AND MAGAZINES, PLEASE REMOVE FROM ALL COMPUTERS AND ARCHIVES BY 19/12/2013.

Herec se otevřeně vyjádřil, že má pocit že diváci nechtějí vidět na obrazovkách jak stárne. V rozhovoru pro BBC řekl: ,,Myslím že nikdo skutečně nechce vidět nikoho stárnout. Kamera je velice nemilosrdná věc, a tak se přibývající léta snažíte na obrazovce více a více maskovat.”

Ale herec také uznává, že stárnutí je ve filmovém průmyslu mnohem horší pro ženy.

A tak Goerge, známý díky roli Dr. Douga Rosse v seriálu Pohotovost, má pocit že je čas vyměnit herectví za režii. ,,Když stárnete nastane moment kdy si uvědomíte, že nemůžete stát před kamerou věčně. A režírování je mnohem zábavnější a kreativnější.”

Ale jinak si herec z šedin rozhodně hlavu nedělá naopak tvrdí, že se snaží si je užívat.

george-clooney Herec ve své nejslavnější roli

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5437

Příspěvek od dne 4 Bře 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz