Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti » Finále X Factoru: 5,5 milionu vyhrál Slovák Bažík!

Finále X Factoru: 5,5 milionu vyhrál Slovák Bažík!

peter-bazik_01-clanok

Peter Bažík

Večer proběhlo ve slovenské metropoli velké finále pěvecké soutěže X Factor o 200 tisíc eur. Jediný Čech Matěj Vávra (22) z Horní Břízy. Bohužel svou šanci ve vítězství neproměnil.

Talentovaný kluk, který se hudbě věnuje od 15 let, se ve finále snažil zaujmout hitem Zemi Earth Song od zpěváka Michaela Jacksona (†50). Své vystoupení dotáhl vizuálně do posledního detailu. Vynikající grafika, velký sbor, speciální světla a husí kůže na tělech poroty, diváků v sále i u televizních obrazovek byla na světě. „Před vystoupením se mě zmocnila lehká nervozita. A měl jsem také hodně unavený hlas. Snažil jsem se ze sebe dostat, co nejvíce šlo,“ řekl Matěj Blesku.

Matěj Vávra

Matěj Vávra

Porota nicméně vystoupení jediného českého zástupce ve finále ocwnila. „Byl jsi unavený, ale dal jsi to. Cítila jsem z této písně velké srdce, svědčí ti to tam na pódiu. A doufám, že to tak bude dál,“ pronesla na Matějovu adresu jeho patronka, porotkyně Celeste Buckingham (19).

Matěj se nakonec do předpůlnočního Grandfinále nedostal.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5000

Příspěvek od dne 26 Kvě 2014. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz