Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Depardieu si v New Yorku užívá jako Strauss-Kahn

Depardieu si v New Yorku užívá jako Strauss-Kahn

Premiéra filmu Abela Ferrrary Welcome to New York o aférách bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna se odehraje na internetu.

Depardieujpg

Gerard Depardieu jako Dominique Strauss-Kahn ve filmu Vítejte v New Yorku

Premiéra filmu o aférách bývalého šéfa Mezinárodního měnového fondu Dominiqua Strausse-Kahna, se bude odehrávat online na internetu. Snímek bude volně ke stažení v průběhu filmového festivalu v Cannes za sedm eur.

Film je uveden pod oficiálním názvem Welcome to New York (Vítejte v New Yorku). Trailer filmu je veřejnosti znám již od minulého roku, a vzbudil pozornost zejména díky barvitým erotickým scénám z večírků jichž se hlavní postava účastnila. Život Strausse-Kahna je vylíčen velice barvitě a postupně směřuje k ústřednímu bodu filmu a to skandálu s pokojskou hotelu Sofitel.

Vedle Depardieua ve filmu uvidímet aké například  Jacqueline Bisset v roli manželky.

“Francouzské zákony zakazují uvést premiéru filmu současně v kinech a na internetu, my jsme si vybrali internet,” řekl deníku Le Monde jeden z producentů společnosti Wild Bunch Vincent Maraval.  V jiných zemích bude film uveden online i v kinech.

Depardieu1jpg

aktualne.cz

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=4832

Příspěvek od dne 22 Dub 2014. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz