Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Christina Aguilera je zpět a v novém sexy videoklipu se odvázala!

Christina Aguilera je zpět a v novém sexy videoklipu se odvázala!

christina-aguilera-accelerate-1525359867

Zpěvačka se po odmlce vrátila do hudebního průmyslu. Spojila síly s rappery Ty Dolla $ign a 2 Chainz, a vydala singl nazvaný “Accelerate” a ve čtvrtek představila také videoklip. Jde o první hudební počin po 6-leté odmlce.

Režie se ujal Zoey Grossman, černobílé scény se střídají s barevnými , kdy je zpěvačka rajcovně pokrytá lepkavou tekutinou připomínající med.

“Accelerate” je první singl z připravovaného alba “Liberation“. Píseň produkoval známy bouřlivák Kanye West. “Vždycky jsem byla velká fanynka Kanyeho,” prozradila na adresu slavného rappera. ,,Když pomineme jeho kontroverzní stránku osobnosti myslím že je skvělý umělec a muzikant.”

Předpokládané datum vydání alba “Liberation” je 15. červen. Během rozhovoru mimo jiné blonďatá kráska prozradila, že album bude ovlivněno rytmy hip-hopu a R&B. Album bude obsahovat 15 písní. V písni  “Fall in Line” se objeví Demi Lovato.

“Pro mě neexistuje nic jako skvělý hip-hop beat,” poznamenala. “Na konci dne jsem soulovou zpěvačkou. Když si odmyslíte slova “popová hvězda” a mnoho věcí, které jsem udělala, zpívat z duše je pro mě nejdůležitější, kořeny a mé srdce. jak vidíte, to je to, o čem jsem inspirován. “

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=6302

Příspěvek od dne 6 Kvě 2018. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz