Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » Charlize Theron si před kamerou užívá sex s muži i ženami

Charlize Theron si před kamerou užívá sex s muži i ženami

atomicblondetr2

Herečka nemá žádné genderové předsudky pokud jde o sex před kamerou, ale přiznává že s muži je to trošku těžší. Aktuálně se představí v roli sexy vražedkyně v chystaném akčním thrileru Atomic Blonde po boku Sofii Boutella.

Pro Charlize taky nejsou sexuální scény s muži ani ženami před kamerou žádnou novinkou.

Se Sofii to bylo snadné, jsme obě tanečnice a tyhle scény si musíte sami trochu choreografovat” říká Charlize. “Jinak to vypadá dost strojeně. Je to technický aspekt, takže s ní to bylo opravdu snadné, uvažuje stejně jako já. Natáčeli jsme tu scénu asi 45 minut a s kluky, kteří nejsou tanečníci, to dalo trochu více práce. “

19fb91_1

Nicméně, když dojde před kamerou na sex s muži nebo ženami, Theron nemá žádné preference. “Užívám si obojí. Dělat milostnou scénu s kluky je jiné ale líbí se mi obojí.”

Herečka kvůli roli Atomic Blonde intenzivně cvičila aby se dostala do formy, dosáhla dokonalé postavy, a zvládla přesvědčivě všechny bojové scény.

atomic-blonde-11-700x300

Snažili se aby scény nevypadaly uměle a bojové scény nepůsobily tak že by je žena normálně nezvládla.

Theron je pro roli tak zapálená, že během tréninků bojových kdy postavy bojovaly o život přišla o zuby. Její zubař tak byl raději neustále po ruce.

Na začátku natáčení podstoupila dvě operace, pak další dvě a jednu poslední má ještě před sebou. Tak snad ten film bude stát za to.

charlize-theron-is-an-atomic-blonde

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=6153

Příspěvek od dne 19 Čvc 2017. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz