Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti » Buďte mobilní se SAMSUNGEM Galaxy P1000

Buďte mobilní se SAMSUNGEM Galaxy P1000

samsung Galaxy P1000 Tab je tablet s těmi nejvyššími ambicemi, mezi které patří i snaha rovnat se s jeho největším konkurentem a současným etalonem – tedy Apple iPADem.

Jedná se o skvělý přístroj s obrovským 7mi palcovým dotykovým displejem, rychlým procesorem, velkou pamětí, operačním systémem Google Android 2.2 a výbornou výbavou těmi nejmodernějšími funkcemi.

 Zároveň se ale také jedná o plnohodnotný mobilní telefon včetně možnosti telefonování, posílání zprávy a podpory rychlých datových přenosů HSDPA.

Na zadní straně se také nachází fotoaparát s rozlišení tři megapixely, bleskem a automatickým ostřením. Na čelní straně nad displejem se pak nachází kamera pro videohovory. O svižný chod přístroje se stará výkonný procesor PowerVE SGX540 s frekvencí 1,06 GHz.

Uživatel má k dispozici celých 16 GB vnitřní paměti, kterou může dále rozšířit díky slotu pro paměťové karty microSDHC. Součástí výbavy je také vestavěná GPS navigace, multimediální přehrávač hudby a videa s podporou DiVX, internetový prohlížeč schopný zobrazit Flash 10.1, e-mailový klient s podporou Gmail i Microsoft Exchange, čtečka elektronických knih či editor dokumentů ThinkFree. Příkladné je napojení na oblíbené komunitní portály. Samozřejmostí je možnost instalace dalších programů.

Kromě vestavěného telefonního modulu je dále možné komunikovat prostřednictvím Wi-Fi, novinkového Bluetooth 3.0. Pro připojení sluchátek je možné využít klasický 3,5 mm audio jack. Li-Ion akumulátor disponuje velkorysou kapacitou 4000 mAh, která by měla postačit až na sedm hodin provozu.

Více info – SAMSUNG Galaxy P1000 TAB

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=2640

Příspěvek od dne 20 Čer 2011. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2018 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz