Home » Bulvár, Novinky a zajímavosti » Amy Winehouse zemřela v pouhých 27 letech!

Amy Winehouse zemřela v pouhých 27 letech!

Problémová zpěvačka byla nalezena mrtvá ve čtyři hodiny odpoledne 23. Července ve svém Londýnském bytě. Letos v květnu byla zapsaná na klinice léčebného zařízení  v Londýně. A ačkoli nebylo nikdy potvrzeno kůli čenu se Amy Winehouse léčila, klinika je známá léčením drogových a alkoholových závislostí a také psychických problémů.

Zprávy o její smrti jsou zničující, ale bohužel ne poprvé jsme slyšeli o zpěvačtině problémovém životě. Měla vztah s hudebním producentem  Blake Fielder-Civil kterého si vzala v květnu 2007. Jejich vztah byl  bouřlivý a velmi často propírán bulvárem.

Dvojice se rychle stala předmětem sporu, se zprávami o užívání drog a Amy dokonce přiznala že byla Blakem často napadána když to přehnal s pitím. V srpnu 2007 byli vyfoceni na veřejnosti jak krvácí. Později bylo kostatováno že si Amy zranění způsobila  sama. Pár se rozvedl v červenci 2009.

Ale raději než jednoduše truchlit nad touto tragickou ztrátou vzpomeňme na neobyčejný talent Amy jež s námi sdílela během krátkého času na tomto světě.

Debutové album Amy Winehouse z roku 2003 s názvem Frank bylo oceněno trojnásobnou platinou za prodej více jak 900 000 kopií. Velmi úspěšné bylo také  její následující album z roku 2006, Back to Black, které ji proslavilo ve Spojených Státech a vyneslo ji pět ocenění Grammy, mezi něž patří i ocenění za nejlepší popové vokální album.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=3008

Příspěvek od dne 24 Čvc 2011. Rubriky Bulvár, Novinky a zajímavosti. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2018 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz