Home » Bulvár, Zahraniční celebrity » 5 věcí které jste o Kate Winslet možná nevěděli

5 věcí které jste o Kate Winslet možná nevěděli

British actress Kate Winslett attends th

Tento týden je ve znamení návratu herečky zpět na plátna kin ve filmu Švadlena.

S filmem Švadlenka herečka pokračuje v ,,sebepřekonávání se”.Nejen že se naučila skutečně šít, ale taky pomáhala kostýmní výtvarnici Margot Wilson s úpravou kostýmů.

Tady je pět věcí, které o herečce možná nevíte.

1. Winslet záskala roli Rose DeWitt Bukater v Titaniku, o kterou usilovali také Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Madonna a Cameron Diaz. Když tu roli získala poslala režisérovi Jamesu Cameronovi kytici, samozřejmě, růží.Byla té roli tak oddaná, že odmítla nosit mokré oblečení během natáčení aby nedostala zápal plic.

2. Kate drží rekord jako nejmladší herečka, která získala sedm nominací na Oscara.Ve 33 letech překonala Bette Davisovou, když získala svou šestou nominaci za roli ve filmu Předčítač (cenu nakonec získala), a naposledy byla nominovaná za roli ve filmu Steve Jobs.

3. Je tváří značky L’Oréal, a zakázala úpravy svých fotek ve photoshopu. Kate Winslet tvrdí, že chce mít zdravou váhu, aby byla inspirací pro další ženy, takže pro ni žádné diety neplatí.Je zastánkyní přirozené krásy.

„Nejsem žádná špejle – a také jí odmítám být. Ráda bych podpořila všechny mladé dívky, které jsou zoufalé ze svého těla, aby pochopily, že je možné, přirozené a krásné mít zdravé tvary.”

4. Herečka odstartovala svou hereckou kariéruv 11 letech, kdy se objevila v reklamě na dětské cereálie. V roce 2009 přistoupila na finanční vyrovnání od listu Daily Mail. Deník jí zaplatil 25 000 liber (cca 731 000 korun). V lednu t. r. totiž napsal, že Winslet lže o tom, jak cvičí.

5. DiCaprio daroval herečce prsten na počest jejich přátelství poté co se znovu sešli při natáčení filmu Nouzový východ (2008). DiCaprio nechal na vnitřek prstenu vyrýt tajnou zprávu, jejíž význam znají pouze oni dva.V současnosti je vdaná za podnikatele Neda Rocknrolla s nímž má syna.

Krátká URL: http://www.maxfun.cz/?p=5862

Příspěvek od dne 27 Zář 2016. Rubriky Bulvár, Zahraniční celebrity. Můžete sledovat tyto komentáře RSS 2.0. Můžete zanechat komentář pro tento příspěvek

 

Můžete zanechat komentář

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarItalianoPolskiРусскийEspañol

 

 

AKTUÁLNÍ ZPRÁVY

 

POSLEDNÍ VIDEA


© 2020 MaxFun – Maximální Zábava. All Rights Reserved.TOPlistTOPlist Přihlásit se - Kontakt: admin@maxfun.cz